RNC50J2101BRRE631
MFR.Part #
RNC50J2101BRRE631
JLCPCB Part #
C3353409
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors