RNC50J1910DSB14
MFR.Part #
RNC50J1910DSB14
JLCPCB Part #
C3517970
Description
-65℃~+175℃ 100mW 191Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors