RNC50J1910BSRE8
MFR.Part #
RNC50J1910BSRE8
JLCPCB Part #
C3507160
Description
-65℃~+175℃ 100mW 191Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors