RNC50J1822BRR36
MFR.Part #
RNC50J1822BRR36
JLCPCB Part #
C3554921
Description
-65℃~+175℃ 100mW 18.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors