RNC50J1783FRB14
MFR.Part #
RNC50J1783FRB14
JLCPCB Part #
C3466794
Description
-65℃~+175℃ 100mW 178kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors