RNC50J1740BSRE6
MFR.Part #
RNC50J1740BSRE6
JLCPCB Part #
C3448309
Description
-65℃~+175℃ 100mW 174Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors