RNC50J1671BRRE7
MFR.Part #
RNC50J1671BRRE7
JLCPCB Part #
C3412221
Description
-65℃~+175℃ 1.67kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors