RNC50J1620BRB14
MFR.Part #
RNC50J1620BRB14
JLCPCB Part #
C1463094
Description
-65℃~+175℃ 100mW 162Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors