RNC50J1501BRRE6
MFR.Part #
RNC50J1501BRRE6
JLCPCB Part #
C1824055
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 100mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors