RNC50J14R7FSB14
MFR.Part #
RNC50J14R7FSB14
JLCPCB Part #
C1465562
Description
-65℃~+175℃ 100mW 14.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors