RNC50J1302BSRE631
MFR.Part #
RNC50J1302BSRE631
JLCPCB Part #
C3376396
Description
-65℃~+175℃ 100mW 13kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors