RNC50J1242BRB14
MFR.Part #
RNC50J1242BRB14
JLCPCB Part #
C1463458
Description
-65℃~+175℃ 100mW 12.4kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors