RNC50J1240BSR36
MFR.Part #
RNC50J1240BSR36
JLCPCB Part #
C3498015
Description
-65℃~+175℃ 100mW 124Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors