RNC50J1103BRRE831
MFR.Part #
RNC50J1103BRRE831
JLCPCB Part #
C3498665
Description
-65℃~+175℃ 100mW 110kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors