RNC50J1073FMR36
MFR.Part #
RNC50J1073FMR36
JLCPCB Part #
C1816696
Description
-65℃~+175℃ 100mW 107kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors