RNC50J1071BRR36
MFR.Part #
RNC50J1071BRR36
JLCPCB Part #
C3495244
Description
-65℃~+175℃ 1.07kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors