RNC50J1051FRBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J1051FRBSL
JLCPCB Part #
C3361175
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors