RNC50J1001BMBSL
MFR.Part #
RNC50J1001BMBSL
JLCPCB Part #
C1470626
Description
-65℃~+175℃ 100mW 1kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors