RNC50J1000BRRE631
MFR.Part #
RNC50J1000BRRE631
JLCPCB Part #
C3516853
Description
-65℃~+175℃ 100mW 100Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors