RNC50H8252DPB14
MFR.Part #
RNC50H8252DPB14
JLCPCB Part #
C1453266
Description
-65℃~+175℃ 100mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors