RNC50H6982FRRE7
MFR.Part #
RNC50H6982FRRE7
JLCPCB Part #
C3355884
Description
-65℃~+175℃ 100mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors