RNC50H6813FRBSL
MFR.Part #
RNC50H6813FRBSL
JLCPCB Part #
C1489331
Description
-65℃~+175℃ 100mW 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors