RNC50H5902FRB14
MFR.Part #
RNC50H5902FRB14
JLCPCB Part #
C1445262
Description
-65℃~+175℃ 100mW 59kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors