RNC50H5112BPB14
MFR.Part #
RNC50H5112BPB14
JLCPCB Part #
C1460777
Description
-65℃~+175℃ 100mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors