RNC50H4991FRRE8
MFR.Part #
RNC50H4991FRRE8
JLCPCB Part #
C3470474
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors