RNC50H3161FRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50H3161FRB14
JLCPCB Part #
C1445936
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors