RNC50H3010FRRE8
MFR.Part #
RNC50H3010FRRE8
JLCPCB Part #
C3541974
Description
-65℃~+175℃ 100mW 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors