RNC50H2710FRB14
MFR.Part #
RNC50H2710FRB14
JLCPCB Part #
C1423751
Description
-65℃~+175℃ 100mW 271Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors