RNC50H2501FSRE8
MFR.Part #
RNC50H2501FSRE8
JLCPCB Part #
C3511770
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors