RNC50H2460BSRE8
MFR.Part #
RNC50H2460BSRE8
JLCPCB Part #
C3370317
Description
-65℃~+175℃ 100mW 246Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors