RNC50H2370FRR36
MFR.Part #
RNC50H2370FRR36
JLCPCB Part #
C3389698
Description
-65℃~+175℃ 100mW 237Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors