RNC50H1961BSBSL
MFR.Part #
RNC50H1961BSBSL
JLCPCB Part #
C1466793
Description
-65℃~+175℃ 1.96kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors