RNC50H1561BRB14
MFR.Part #
RNC50H1561BRB14
JLCPCB Part #
C1460376
Description
-65℃~+175℃ 1.56kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors