RNC50H1521BRB14
MFR.Part #
RNC50H1521BRB14
JLCPCB Part #
C1460396
Description
-65℃~+175℃ 1.52kΩ 100mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors