RNC50H1261BSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50H1261BSB14
JLCPCB Part #
C1460825
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 1.26kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors