RNC50H1110BRB14
MFR.Part #
RNC50H1110BRB14
JLCPCB Part #
C1460513
Description
-65℃~+175℃ 100mW 111Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors