RNC50H1002BMRE6
MFR.Part #
RNC50H1002BMRE6
JLCPCB Part #
C3540208
Description
-65℃~+175℃ 100mW 10kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors