RN65E8871BB14
MFR.Part #
RN65E8871BB14
JLCPCB Part #
C1433472
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors