RN65E5101BB14
MFR.Part #
RN65E5101BB14
JLCPCB Part #
C1407371
Description
-65℃~+175℃ 5.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors