RN65E5001BB14
MFR.Part #
RN65E5001BB14
JLCPCB Part #
C1407001
Description
-65℃~+175℃ 500mW 5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors