RN65D3240FB14
MFR.Part #
RN65D3240FB14
JLCPCB Part #
C3509285
Description
-65℃~+175℃ 324Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors