RN60E8062FR36
MFR.Part #
RN60E8062FR36
JLCPCB Part #
C1788200
Description
-65℃~+175℃ 250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors