RN60E2211BB14
MFR.Part #
RN60E2211BB14
JLCPCB Part #
C1416052
Description
-65℃~+175℃ 2.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors