RN60C2742BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C2742BB14
JLCPCB Part #
C1417000
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors