RN60C1470FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C1470FB14
JLCPCB Part #
C6195200
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 147Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors