RN55E4870BB14
MFR.Part #
RN55E4870BB14
JLCPCB Part #
C1414176
Description
-65℃~+175℃ 125mW 487Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors