RN55E4391BB14
MFR.Part #
RN55E4391BB14
JLCPCB Part #
C1404014
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.39kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors