RN55E2501BR36
MFR.Part #
RN55E2501BR36
JLCPCB Part #
C1789857
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors