RN55E1240FB14
MFR.Part #
RN55E1240FB14
JLCPCB Part #
C1414201
Description
-65℃~+175℃ 124Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors