RN55E1183BB14
MFR.Part #
RN55E1183BB14
JLCPCB Part #
C1414248
Description
-65℃~+175℃ 118kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors